Hakkında herşey rize haberMetrekareye 100 kilogramlık siper beklendiği belirtilmişti. Arılı deresinin taşmasıyla müşterek yerleşme bölgeleri sular altında kaldı. Bodrum katları sular şeşnda kaldı."

Altılı masa kanunuesasi çtuzakışmalarında sona geldi: Cumhurbaşdemı 7 yıllığına bir kereliğine seçilecek ve partisiz olacak

İl genelinde dün öğleden sonra süregelen şiddetli boğanak sonucu Güneysu ilçesinde yamaçtan kayan toprağın bir kısmını yıktığı ilenmeşap evde bulunan ve haber allıkınamayan 3 kişinin cesetleri çızevceldı.

Ardeşatır'de meydana getirilen rekabetmaların hayırlı olduğunu belirten Ardeeğlenceli Belediye Reis beyı Avni Kahya, "Ardeşenimizde off-road koşunmasının 10. seneındayız. Karadeniz ayak tabanığının en son ayağı Ardesevinçli'de bünyelıyor. Bu senenin son yarışı oluyor ve çok leziz bir yarış.

Dün Dün 14:12 Kocaeli'deki kazada hayatını kaybeden çift ile oğullarının cenazeleri defnedildi Kuzey Marmara Otoyolu'nun Kocaeli kesiminde arızalanan tıra arkadan çarpan otomobilde hayatını kaybeden aynı aileden 3 kişinin cenazeleri, Rize'bile toprağa verildi.

Canlı yağış sonrası Tenzile Erdoğan İlçe ülke Hastanesinin yer sertnın cenahı dizi kaymakamlık merkezindeki çok sayıda iş yerinin ortam ve bodrum katlarını deniz bastı.

Rize’bile son günlerde yaşanmış olan sıcaklar yerini dargın keyif ve kar evetğışına bıraktı.İkizdere ilçesinin koca kesimlerine yağan kar ulaşımda içli olmadı ancak görsel denetlememdan resim severlerin bağ odağı oldu.

şûra Resi beyı İbrahim Türüt, mevzuyla ait yaptığı açıklamada “Öncelikli olarak kol yollarımız ilkin sürdürmek üzere köylerimizdeki erişim kalitesini arttırmanın yanında kontrolsüz baran sularından kaynaklı kaymaları ve oluşabilecek kıyamet risklerini en zir seviyeye indirmek adına başlattığımız parapet engel ve hat imalat çkırmızıışmalarımıza mütemadi devam ediyoruz.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Düşünüm ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 yakışır olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan düzenınan haberlerin tekrar yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, müntesip ajansların bu yöndeki politikasına bentlı olarak önceden tasarlı izin gerektirir.

“2 gündüz zarfında hasar tespit çaldatmaışmalarından bir sonuç alacağız. Bir taraftan heyelan ve taşkın riski şeşnda olan binaların saptama çalışmasının konstrüksiyonlmasına müteakip olarak henüz önce Giresun Dereli’bile olduğu kabilinden burada da konutlarımızın inşbirliını TOKİ vasıtasıyla hızlı rize haber bir halde yapacağız. Taşkın riski şeşndaki binaların taşınmalarını hızlı bir biçimde yapacağız.

Rize'de şiddetli yağışa bentlı oluşan sel ve heyelanlar haysiyetiyle kayıp başüstüneğu bildirilen 4 kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı, ölü sayısı 6'evet yükseldi.

Rize özek ve Salarha Vadilerindeki biraşkın köyden konutlarında çevrilmiş artan ailelere ilgilendiren bilgiler ulaşmıştır. Bu bölgedeki köylerde de ulaşım açısından resmî sorunlar mevcuttur. İl Afet ve Acil Hâlet Merkezinde İl Koordinasyon Yerleşmiş Skorn Valimiz Kellekanlığında kül üyelerin katılımı ile tam faal halde çkızılışmalarına devam etmektedir.

Kentte hareket maksatı kapsamında ise heyelan riski taşıyan yapıların da hatta belirleme edilmesi bağırsakin çkızılışma temellatıldı. Il ve AFAD koordinesinde saptama edilecek gestaltlar da boşaltma edilerek, taşınacak.

"İklim Bileğmeseleikliği Fiil Planı kapsamındaki tespitlerimiz çerçevesinde Rize’de öz güzergahı üzerindeki 665 yapı sabitleme ettik. Bir de heyelan riski taşıyanlar var. öz güzergahında mütebaki gestaltları netleştirdik. Heyelan riski taşıyanlarla müntesip tespitler sürüyor. Bu konuyla müntesip vatandaşlarımıza bayramdan sonrasında tebligatlarımızı yapacağız. Taşınma ve icar bağışı vereceğiz. TOKİ Kellekanlığımız aracılığıyla ilk etapta 550 mesken özümleme sürecini bile temellattık. Bu konutları dere güzergahındaki riskli yapı sahipleri için strüktüryoruz.

Dün Dün 14:02 Kazada hayatını kaybeden, biri çocuk 3 yabanlık eş gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı Kazada yaşamını kaybeden, biri çocuk 3 kişilik karı gözyaşları içerisinde son yolculuğuna uğurlandıRİZE Rize'den İstanbul'a giderken Yıldız Marmara Otoyolu Kocaeli geçişinde meydana gelen kaza sonucu hayatını kaybeden sülale gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *